Kamali.cz – recenze, zkušenost s půjčkou

Nikdo nerozumí trikům půjčky Kamali a řeknu vám proč.

Na první pohled to vypadá skvěle. Do 14ti dnů neplatíte nic. Do 30ti dnů za každou tisícovku zaplatíte 33 Kč. Ovšem, co se děje pokud odložíte splátku?
Podané je to taky skvěle. Zaplatíte pouhých 49 Kč za odložení splátky na měsíc. Ale kdo z vás si uvědomí, jak je tento poplatek míněn?
Ano, dozvíte se složité výpočty v jejich PDF dokumentu. Ale proč není možné hrát si s online kalkulačkou přímo na jejich webu? Proč mi umožňuje hýbat si trapně jen s částkou 1.000 – 20.000 a nelze měnit období splatnosti?

Protože by společnost přišla o největší zisky, které právě pramení z neznalosti pravidel. Lidé jsou schválně nejasnýma podmínkama zmatení – záměrně. A kdyby se jednalo jen o zmatení nechtěné, pramenící z neschopnosti firmy popsat vhodně svou „službu“. Ale ono se jedná o velice sofistikované zmatení. Chvíli to trvá, než dobře napíšete a designově na webu odprezentujete věci tak, jak se to hodí vám a aby internetový uživatel nic nepoznal. Ono se to tak děje v každém byznyse, to je jasné.

Dříve se prej Kamali jmenovala „japonská půjčka“. Takže tento typ úvěrů se prostě hodí jen pokud řádně splatíte do 30ti dnů. V ten moment přeplácíte o 3.3%, což je pohoda.

Jakmile přetahujete, tak přeplácíte jakoby exponencionálně více, čím větší částku si berete a čím déle odkládáte.
Při odkladu je vám totiž účtováno 49Kč za každou tisícikorunu a vůbec ne ze zbývající částky, ale z té počáteční.
Takže pokud si půjčujete 10.000 Kč a odložíte o měsíc, tak v daný měsíc ihned zaplatíte 10 x 49 Kč navíc. A k tomu ještě původních 10 x 33 Kč. Takže jsme na nějakých 8.2% za měsíc.

Takže si dávejte moc pozor na jakékoli odklady. Tytu úvěry jsou únosné, logické, vhodné využívat při splácení do 30ti dnů.

Pro názornost příkládám výpis z jejich PDF, kde jsou detailní podmínky služeb.

Tak tolik asi k této společnosti, která měla poslední dobou časté reklamy v televizi. A nechápu proč tolik lidí stále dokola píše do vyhledávání Seznamu dotazy, jak se mají přihlásit do klientské sekce a hledají kontakt. Vždyť je logické, že zadám kamali.cz do url políčka vyhledávače a tam se vše dozvím.

Společnost nabízí jinak klasické rychlé úvěry, ničím podstatným se neliší od ostatních. Jak by taky mohla, když na pozadí běží opět HomeCredit. Prostě jen další web, v jiném kabátu, mírně jinak podané podmínky, nadesignovaná kalkulačka a jinak zmateně zakamuflované pravidla hry. On se někdo chytne, že.

Tvrdí, že jejich půjčky jsou vysoce bezpečné a rychlé

Podle nich vám vyplnění žádosti nezabere více jak 5 minut. Velkou většinu (95%) žádostí dokáží odbavit také během 5ti minut. Což v praxi znamená, že během jednoho dne máte vše vyřízeno a den následující (nebo i během 1 minuty v případě Sazka výplaty) máte peníze k dispozici a můžete s nimi nakupovat, utrácet.

Tvrdí také, že jejich poplatky jsou nejnižší na úvěrovém trhu. Což jsem již zmiňoval, že je ošemetné, protože do 30ti dnů je poplatek (RPSN) relativně skvělý (co se rychlých půjček týká), tedy 33 Kč za každou tisícikorunu. No a bez debat je skvělá nabídka – že pokud vrátíte obnos do 14ti dnů, tak máte vše zdarma. Ale tato akce je k dispozici jednorázově, jen pokud si berete peníze poprvé. Pak by mě ještě zajímalo, jakou částku si je možné takto napoprvé vzít. Jestli třeba i plných 10.000 Kč a mít je tak na 14 dní zdarma.

Výplata přes Sazku

Pokud nemáte vlastní účet a přesto chcete nějak obdržet peníze, tak je zde možnost nechat si poslat částku na terminál Sazky.

Rychlost získání peněz je neskutečná – za 1 minutu po schválení jej máte k dispozici. Vyzvednout si je můžete na jednom z terminálů Sazka, kterých je po republice celkem 4000. Některé mají otevřeno 24hod denně, hlavně ty ve větších městech. Ale bude vás tato akce stát dalších 249 Kč navíc. Je to jednorázová platba, na počátku vaší půjčky. Službu si jednoduše vyberete z webového rozhraní Kamali.

Pak je v tom ještě jeden háček. Na Sazka terminálu, kde si chcete peníze vyzvednout, musí být dostatek peněz k dispozici v moment, kdy si tam pro peníze příjdete. To asi nejde lehce zjistit dopředu. Takže pokud tam peníze nebudou, tak nezbývá, než zajít na terminál jiný.

U obsluhy Sazka terminálu ukážete čárový kód, který vám Kamali vygeneroval a ověříte se občanským průkazem. Poté vám obsluha peníze vyplatí a nebo vám teda sdělí, že nemají momentálně dostatečnou hotovotst k dispozici.

Po vygenerování čárového kódu máte na vyzbednutí ale pouhých 24 hodin. Pokud nestihnete tento časový interval, tak je to taky řešitelné, ale musíte kontaktovat společnost na emailu info@kamali.cz nebo na telefoním čísle 542 100 700.

Stejně tak je možné přes terminály Sazky úvěr pravidelně splácet. Opět vám bude od Kamali přidělen čárový kód, se kterým se na terminálu prověříte, spolu s občankou. Ale není také problém platit převodem na účet. I pokud jste si peníze přes Sazku vybrali.

Takže ve zkratce vám Sazka nabízí tyto výhody:

  • Je to nejvíce rychlý způsob obdržení peněz
  • Jakmile bude schválen váš úvěr, tak budou peníze k dispozici pro proplacení již do jedné minuty
  • Na mapě poboček Sazky si jednoduše vyberete jednu z 4000 možností a tam vám peníze proplatí
  • Celkové náklady na tuto službu vám budou účtovány cifrou 249 Kč

2 komentáře u „Kamali.cz – recenze, zkušenost s půjčkou“

  1. Jsou to zlodeji pujcku od nich mam a nedoporucuju!!! Bacha na ne uctujou mi kazdej mesic poplatky pokuty a predavaji to inkasu tam a zpet i kdyz kazdej mesic platim v radech tisici korun z dluhu jeste nic neubylo !!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *